Het team

Wij zijn jong en vlug.

Wat Dutch Coding Company doet

Groeiende organisaties bereiken allemaal het punt dat databases in de vorm van todo-lijsten of Excel-spreadsheets niet meer voldoen. De stap om naar een digitaal systeem te gaan is nodig, maar is wel erg groot.

Dutch Coding Company verzorgt een passende digitale fundering voor u. Wij ontwerpen en implementeren een structuur voor al uw afspraken, klanten, leads, contracten, facturen, projecten, mederwerkers, betalingen, commissies, gasten en al uw overige waardevolle data. Hierdoor houdt de techniek u niet meer tegen om te groeien.

Tot op heden hebben wij systemen ingericht voor netwerken, ziekenhuizen, verenigingen, evenementenorganisaties, internationale onderwijsinstellingen, universiteiten, winkeliers, winkelcentra en middelbare scholen. Hierdoor hebben wij ervaring met het opzetten van schaalbare en veilige oplossingen.

Wij faciliteren uw digitale verandering – laat de techniek uw groei niet tegenhouden




HET TEAM

Aangenaam! Ons team bestaat uit de meest slimme, creatieve IT professionals. Wij hebben het gezellig als het kan, en werken door als onze projecten daarom vragen.

Bas Schleijpen

Chief Design

bas@dcc.team

Glenn Bergmans

Chief Back-end

glenn@dcc.team

Joris van Rijn

Chief Sales & Acquisition

joris@dcc.team

Aypril Zaan

Designer

aypril@dcc.team

Marijn Roukens

Project manager & developer

marijn@dcc.team

Luke van Meerendonk

Allround Developer

luke@dcc.team

Rik van Loenhout

App Developer

rik@dcc.team

Kilian van Berlo

Wordpress Developer

kilian@dcc.team

Zep Fietje

Allround Developer

zep@dcc.team

Laura Nijenhuis

Allround Developer

laura@dcc.team

Zeno Kapitein

Designer & Front-end Developer

zeno@dcc.team

Dennis Kofflard

Security Expert

info@dcc.team

Marco Boers

Back-end Developer

info@dcc.team

Thijs Koppen

Android Developer

info@dcc.team

Menno Renkens

Full-stack Developer

menno@dcc.team

Thomas Schraven

Full-stack Developer

thomas@dcc.team

Wij zijn jong en ambitieus. Jij ook?



THE OFFICE

Kom gezellig langs voor een kop koffie en een goed gesprek!

Waar dan?

“Digitaal verandermanagement. Dat doen wij.”

WIJ ZIJN DUTCH CODING COMPANY


Ons recept voor een goed systeem?
Een gezond team, moderne technologie├źn en een mooie uitdaging.